• Mezoterapia igłowa

  Needle mesotherapy in beauty spa salon or clinic. Cosmetics been injected to woman's face, close up portrait

  Jest to zabieg polegający na śródskórnym podaniu (iniekcji) niewielkich ilości substancji odżywczych w celu rewitalizacji i głębokiej regeneracji skóry oraz w terapiach profilaktycznych w celu opóźnienia procesu starzenia się skóry. Technika niewielkich mikronakłuć wykorzystuje powstały uraz jako naturalną odpowiedź skóry do stymulacji komórek naskórka i skóry właściwej. Składniki aktywne docieraj a bezpośrednio w miejsca zabiegowe.

  Na czym polega zabieg?

  Zabieg wykonujemy za pomocą bardzo cienkiej igły lub kaniuli. Przed przystąpieniem do zabiegu należy wyeliminować wszelkie przeciwwskazania oraz zaprzestać stosować środki obniżające krzepliwość krwi np. aspisryna około 2 tygodnie przed zabiegiem.

  Ilość zabiegów

  Pełne efekty mezoterapii igłowej widoczne są po serii 3-6 zabiegów. Pierwsze efekty są już po jednym zabiegu. Powinny się one odbywać co 3-4 tygodnie a w fazie podtrzymującej raz na kilka miesięcy.

  Ile trwa zabieg?

  Zabieg na twarz trwa około 40 minut, ze znieczuleniem plus 30 minut.

  Zalecenia po zabiegu

  Do 48 godzin nie należy korzysta z sauny, basenu, solarium oraz unikać bezpośrednio promieni słonecznych (należy stosować krem z filtrem)

  Bezpośrednio po zabiegu należy unikać szorstkich ręczników, preparatów kosmetycznych podrażniających np. na bazie alkoholu, masażu oraz nie należy spożywać alkoholu.

  Wsakazania do zabiegu

  rewitalizacja skóry twarzy i ciała, wiotka skóra, nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit, rozstępy