• LIPOLIZA INIEKCYJNA

  lipoliza-iniekcyjna

  Zabieg stosuje się w celu redukcji tkanki tłuszczowej. Metoda ta jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają problem z pozbyciem się tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała, której nie można usunąć za pomocą diety i ćwiczeń. Lipoliza iniekcyjna jest jedna z lepszych metod na pozbycie się cellulitu ponieważ nie niesie za sobą ryzyka powstania nierówności na skórze. Po zabiegu skóra wraz z zanikiem tkanki tłuszczowej dopasowuje si e do nowych kształtów i staje si e idealnie gładka.

  Efekty

  Efekt redukcji tkanki tłuszczowej można zaobserwować około trzy tygodnie po każdym zabiegu. Po zabiegu następuje utrata 2-4 cm w obwodzie w miejscu podania preparatu. Aby osiągnąć lepsze rezultaty  zabieg należy połączyć z dietą i ćwiczeniami.

  Ilość zabiegów

  Liczba zabiegów zależy od ilości tkanki tłuszczowej, której chcemy się pozbyć. Zazwyczaj potrzebne są 3 lub 4 zabiegi wykonywane w odstępie 3-4 tygodnie. W przypadku niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej wystarczą 1-2 zabiegi, jeżeli tkanka tłuszczowa jest gruba i obfita ilość zabiegów musi być większa.

  Ile trwa zabieg?

  Około 30-40 minut

  Wskakazania

  miejscowe otłuszczenie ciała, podwójny podbródek, fałdy tłuszczu na brzuchu, tłuszcz na udach, tłuszcz na pośladkach, tłuszcz wokół pach, zbyt grube kolana